Heren Aanwezigheidsklassement

Heren 

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Devriendt Marc 19
2 Jaques Hans 19
3 Pollentier Richard 19
4 Schepens Bart 19
5 Boussery Wim 18
6 Godderis Bart 18
7 Stroobant Kian 18
8 Descheemaecker Erik 17
9 Godderis Yoni 17
10 Claeys Chris 15
11 De Ruwe Frank 15
12 Geldhof Benny 15
13 Lauwyck Geert 15
14 Taelman Frederik 15
15 Neirynck Frederik 14
16 Becue Hans 13
17 Brassaert André 13
18 Gouwy Davy 13
19 Devos Wim 12
20 Nollet Koen 12
21 Wybo Paul 12
22 Embo Filip 11
23 Masselis Jeroen 11
24 Vancraeyenest Pierrot 11
25 Colpaert Cris 8
26 Deschrijver Jan 8
27 Vanderheeren Stijn 8
28 Claeys Anthony 7
29 Deblauwe Bernie 7
30 Demaré Jonathan 7
31 Gesquière Wouter 7
32 Marchand Laurens 7
33 Duyck Brecht 5
34 Panneels François 4
35 Vandenbruwaene Marc 4
36 Pollefeyt Jan 3
37 Van Thomme Wim 1
38 Vancompernolle Koen 1
39 Dammekens Pierre 0
40 Depoorter Chris 0
41 Dewaele Luc 0
42 D'hondt Hervé 0
43 Florizoone Pieter 0
44 Lutters Paul 0
45 Manhout Eric 0
46 Manhout Giovanni 0
47 Pattyn Rob 0

Heren Wedstrijdklassement

Heren

  Seniores TOTAAL PUNTEN
1 Godderis Bart 45
2 Godderis Yoni 41
3 Neirynck Frederik 36
4 Stroobant Kian 30
5 Gouwy Davy 14
6 Deblauwe Bernie 13
7 Embo Filip 13
8 Taelman Frederik 11
9 Claeys Anthony 0
10 Dammekens Pierre 0
11 Demaré Jonathan 0
12 Duyck Brecht 0
13 Gesquière Wouter 0
14 Marchand Laurens 0
15 Masselis Jeroen 0
16 Pattyn Rob 0
17 Vanderheeren Stijn 0
     
  Veteranen 1 TOTAAL PUNTEN
1 Schepens Bart 45
2 Boussery Wim 40
3 Jaques Hans 37
4 Pollentier Richard 34
5 Geldhof Benny 28
6 De Ruwe Frank 20
7 Claeys Chris 19
8 Devos Wim 18
9 Wybo Paul 11
10 Becue Hans 10
11 Depoorter Chris 0
12 D'hondt Hervé 0
13 Florizoone Pieter 0
14 Manhout Giovanni 0
15 Van Thomme Wim 0
16 Vancompernolle Koen 0
17 Vandenbruwaene Marc 0
     
  Veteranen 2 TOTAAL PUNTEN
1 Devriendt Marc 45
2 Descheemaecker Erik 28
3 Vancraeyenest Pierrot 13
4 Brassaert André 0
5 Colpaert Cris 0
6 Deschrijver Jan 0
7 Dewaele Luc 0
8 Lauwyck Geert 0
9 Lutters Paul 0
10 Manhout Eric 0
11 Nollet Koen 0
12 Pollefeyt Jan 0

Dames Aanwezigheidsklassement

Dames

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Callewaert Sissi 19
2 Haest Nancy 19
3 Melis Mariann 19
4 Slabbinck Erna 19
5 Van Steerteghem Sonja 19
6 Denys Lieselot 16
7 Persyn Annelies 16
8 Descheemaecker Hanne 14
9 Dewulf Sabine 14
10 Guilini Caroline 14
11 Vandecasteele Heidi 14
12 Persyn Evelien 13
13 Debaene Mia 12
14 Coudron Carla 11
15 Van Eygen Cisca 11
16 Vandesteene Isolde 11
17 Vanmaele Sabrina 11
18 Cuylle Katrien 9
19 De Backer Faye 9
20 Derynck Lieve 9
21 Decru Veronique 8
22 Struyve Inge 7
23 Van Den Abeele Ine 7
24 Vancraeyenest Elke 7
25 Grymonpon Griet 5
26 Dekeyser Rita 4
27 Goethals Charlotte 3
28 Brouckmeersch Caroline 2
29 Maene Christine 0
30 Vangroenweghe Mieke 0

Dames Wedstrijdklassement

Dames

  Dames Senioren TOTAAL PUNTEN
1 Callewaert Sissi 45
2 Descheemaecker Hanne 42
3 Denys Lieselot 38
4 Vancraeyenest Elke 23
5 Persyn Annelies 13
6 Van Den Abeele Ine 11
7 De Backer Faye 0
8 Debaene Mia 0
9 Goethals Charlotte 0
10 Persyn Evelien 0
11 Vanmaele Sabrina 0
     
  Dames Veteranen TOTAAL PUNTEN
1 Haest Nancy 45
2 Slabbinck Erna 41
3 Melis Mariann 39
4 Van Steerteghem Sonja 37
5 Brouckmeersch Caroline 0
6 Coudron Carla 0
7 Cuylle Katrien 0
8 Decru Veronique 0
9 Dekeyser Rita 0
10 Derynck Lieve 0
11 Dewulf Sabine 0
12 Grymonpon Griet 0
13 Guilini Caroline 0
14 Maene Christine 0
15 Struyve Inge 0
16 Van Eygen Francisca 0
17 Vandecasteele Heidi 0
18 Vandesteene Isolde 0
19 Vangroenweghe Mieke 0

 

 

 

 

Halve marathonklassement

Tussenstand 2017-2018

 

Naam Tijd Plaats Datum
Schepens Bart 1u28'44" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Demaré Jonathan 1u30'04" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Schepens Bart 1u32'48" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Geldhof Benny 1u35'40" Lakosta halve marathon 21 april 2018
Gesquière Wouter 1u37'00" Lakosta halve marathon 21 april 2018
Haest Nancy 1u38'51" Lakosta halve marathon 21 april 2018
Gesquière Wouter 1u41'34" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Gesquière Wouter 1u47'58" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Duyck Brecht 1u48'14" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Pollentier Richard 1u54'39" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Becue Hans 1u55'51" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Schepens Bart 1u59'22" Halve marathon kusttrail Oostduinkerke 3 december 2017
Descheemaecker Hanne 2u11'10" Boucles Ardennaises La Roche en Ardennes 2 juni 2018
Deblauwe Bernie 2u14'35" Halve marathon kusttrail Oostduinkerke 3 december 2017
Descheemaecker Hanne 2u15'22" North C Trail Koksijde 10 maart 2018
Manhout Eric 2u16'35" Course De Souvenir Ploegsteert 11 november 2017
Colpaert Cris 2u18'34" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Manhout Eric 2u20'05" Halve marathon Donkmeerloop Berlare 1 november 2017
Jaques Hans 2u22'48" Boucles Ardennaises La Roche en Ardennes 2 juni 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Marathonklassement

 

Tussenstand 2017 - 2018

Naam Tijd Plaats Datum
Demaré Jonathan 3u29'00" Marathon Rotterdam 8 april 2018
Schepens Bart 3u35'52" Marathon Antwerpen 22 april 2018
* 21 Jul 2018 15:30 - 19:00
==> Dwars door Bekegem
* 11 Aug 2018 15:00 - 17:00
==> Kermisloop (Wijnendaele)