Heren Aanwezigheidsklassement

Heren 

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Pollentier Richard 38
2 Schepens Bart 37
3 Boussery Wim 36
4 Devriendt Marc 34
5 Jaques Hans 34
6 Descheemaecker Erik 32
7 Geldhof Benny 32
8 Godderis Bart 32
9 Stroobant Kian 29
10 Godderis Yoni 27
11 Gouwy Davy 27
12 Brassaert André 26
13 Claeys Chris 26
14 De Ruwe Frank 26
15 Devos Wim 26
16 Taelman Frederik 26
17 Wybo Paul 26
18 Colpaert Cris 25
19 Nollet Koen 25
20 Vancraeyenest Pierrot 24
21 Deschrijver Jan 23
22 Lauwyck Geert 23
23 Becue Hans 21
24 Masselis Jeroen 20
25 Neirynck Frederik 19
26 Embo Filip 17
27 Claeys Anthony 11
28 Deblauwe Bernie 11
29 Gesquière Wouter 11
30 Duyck Brecht 10
31 Vanderheeren Stijn 10
32 Demaré Jonathan 8
33 Pollefeyt Jan 8
34 Marchand Laurens 7
35 Panneels François 7
36 Pattyn Rob 7
37 Vandenbruwaene Marc 6
38 Vancompernolle Koen 4
39 Depoorter Chris 1
40 Manhout Giovanni 1
41 Van Thomme Wim 1
42 Dammekens Pierre 0
43 Dewaele Luc 0
44 D'hondt Hervé 0
45 Florizoone Pieter 0
46 Lutters Paul 0
47 Manhout Eric 0
 
 
 
 
 

Heren Wedstrijdklassement

Heren

  Seniores TOTAAL PUNTEN
1 Godderis Bart 90
2 Godderis Yoni 85
3 Stroobant Kian 82
4 Gouwy Davy 57
5 Taelman Frederik 51
6 Neirynck Frederik 48
7 Embo Filip 27
8 Deblauwe Bernie 24
9 Gesquière Wouter 15
10 Duyck Brecht 13
11 Claeys Anthony 0
12 Dammekens Pierre 0
13 Demaré Jonathan 0
14 Marchand Laurens 0
15 Masselis Jeroen 0
16 Pattyn Rob 0
17 Vanderheeren Stijn 0
     
  Veteranen 1 TOTAAL PUNTEN
1 Boussery Wim 94
2 Schepens Bart 90
3 Geldhof Benny 86
4 Pollentier Richard 85
5 Jaques Hans 62
6 Devos Wim 60
7 Wybo Paul 45
8 Claeys Chris 29
9 Becue Hans 25
10 De Ruwe Frank 20
11 Depoorter Chris 14
12 Panneels François 12
13 Manhout Giovanni 11
14 D'hondt Hervé 0
15 Florizoone Pieter 0
16 Van Thomme Wim 0
17 Vancompernolle Koen 0
18 Vandenbruwaene Marc 0
     
  Veteranen 2 TOTAAL PUNTEN
1 Devriendt Marc 85
2 Descheemaecker Erik 57
3 Colpaert Cris 56
4 Vancraeyenest Pierrot 56
5 Lauwyck Geert 15
6 Nollet Koen 15
7 Brassaert André 13
8 Deschrijver Jan 0
9 Dewaele Luc 0
10 Lutters Paul 0
11 Manhout Eric 0
12 Pollefeyt Jan 0

Dames Aanwezigheidsklassement

Dames

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Callewaert Sissi 38
2 Slabbinck Erna 38
3 Haest Nancy 35
4 Melis Mariann 33
5 Van Steerteghem Sonja 33
6 Descheemaecker Hanne 29
7 Dewulf Sabine 29
8 Vandecasteele Heidi 28
9 Guilini Caroline 27
11 Persyn Evelien 26
10 Denys Lieselot 25
12 Persyn Annelies 25
13 Van Eygen Cisca 22
14 Debaene Mia 20
15 Vandesteene Isolde 20
16 Cuylle Katrien 18
17 De Backer Faye 18
18 Derynck Lieve 17
19 Coudron Carla 16
20 Struyve Inge 16
21 Vancraeyenest Elke 16
22 Vanmaele Sabrina 15
23 Grymonpon Griet 12
25 Van Den Abeele Ine 12
24 Decru Veronique 8
26 Brouckmeersch Caroline 7
27 Dekeyser Rita 6
28 Goethals Charlotte 5
29 Maene Christine 2
30 Vangroenweghe Mieke 0

Dames Wedstrijdklassement

Dames

  Dames Senioren TOTAAL PUNTEN
1 Callewaert Sissi 105
2 Denys Lieselot 66
3 Descheemaecker Hanne 57
4 Vancraeyenest Elke 37
5 Van Den Abeele Ine 24
6 Goethals Charlotte 14
7 De Backer Faye 13
8 Persyn Annelies 13
9 Debaene Mia 12
10 Persyn Evelien 0
11 Vanmaele Sabrina 0
     
  Dames Veteranen TOTAAL PUNTEN
1 Slabbinck Erna 97
2 Haest Nancy 90
3 Melis Mariann 67
4 Van Steerteghem Sonja 62
5 Guilini Caroline 36
6 Vandesteene Isolde 27
7 Vandecasteele Heidi 24
8 Brouckmeersch Caroline 0
9 Coudron Carla 0
10 Cuylle Katrien 0
11 Decru Veronique 0
12 Dekeyser Rita 0
13 Derynck Lieve 0
14 Dewulf Sabine 0
15 Grymonpon Griet 0
16 Maene Christine 0
17 Struyve Inge 0
18 Van Eygen Francisca 0
19 Vangroenweghe Mieke 0

 

 

 

 

 

Halve marathonklassement

Tussenstand 2017-2018

 

Naam Tijd Plaats Datum
Godderis Bart 1u20'58" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Gouwy Davy 1u25'47" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Schepens Bart 1u28'44" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Schepens Bart 1u29'08" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Demaré Jonathan 1u30'04" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Schepens Bart 1u32'48" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Haest Nancy 1u35'40" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Geldhof Benny 1u35'40" Lakosta halve marathon 21 april 2018
Boussery Wim 1u35'45" Halve marathon Evergem 1 september 2018
Gesquière Wouter 1u37'00" Lakosta halve marathon 21 april 2018
Haest Nancy 1u38'51" Lakosta halve marathon 21 april 2018
Gesquière Wouter 1u41'34" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Duyck Brecht 1u42'41" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Nollet Koen 1u43'45" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Descheemaecker Hanne 1u44'16" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Gesquière Wouter 1u47'58" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Duyck Brecht 1u48'14" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Pollentier Richard 1u50'52" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Slabbinck Erna 1u50'53" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Jaques Hans 1u52'44" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Slabbinck Erna 1u53'06" Halve marathon Nieuwpoort 9 september 2018
Vancraeyenest Elke 1u53'12" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Pollentier Richard 1u54'39" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Taelman Frederik 1u55'37" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Becue Hans 1u55'51" McBride Halve marathon Ieper-Poperinge 3 juni 2018
Schepens Bart 1u59'22" Halve marathon kusttrail Oostduinkerke 3 december 2017
Vancraeyenest Pierrot 2u00'27" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Van Den Abeele Ine 2u02'54" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Deblauwe Bernie 2u02'55" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Panneels François 2u07'36" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Descheemaecker Hanne 2u11'10" Boucles Ardennaises La Roche en Ardennes 2 juni 2018
Deblauwe Bernie 2u14'35" Halve marathon kusttrail Oostduinkerke 3 december 2017
Descheemaecker Hanne 2u15'22" North C Trail Koksijde 10 maart 2018
Debaene Mia 2u16'17" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Manhout Eric 2u16'35" Course De Souvenir Ploegsteert 11 november 2017
Colpaert Cris 2u18'34" Halve marathon Lenteloop Gits 26 maart 2018
Manhout Eric 2u20'05" Halve marathon Donkmeerloop Berlare 1 november 2017
Jaques Hans 2u22'48" Boucles Ardennaises La Roche en Ardennes 2 juni 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Marathonklassement

 

Tussenstand 2017 - 2018

Naam Tijd Plaats Datum
Geldhof Benny 3u21'17" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Gouwy Davy 3u21'35" In Flanders Field marathon 9 september 2018
Schepens Bart 3u25'54" In Flanders Field marathon 9 september 2018
Geldhof Benny 3u27'31" In Flanders Field marathon 9 september 2018
Demaré Jonathan 3u29'00" Marathon Rotterdam 8 april 2018
Schepens Bart 3u35'52" Marathon Antwerpen 22 april 2018
Lauwyck Geert 3u41'50" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Gesquière Wouter 3u43'22" In Flanders Field marathon 9 september 2018
Gesquière Wouter 3u44'02" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Nollet Koen 3u49'55" In Flanders Field marathon 9 september 2018
Boussery Wim 3u55'50" Nacht van West-Vlaanderen 22 juni 2018
Lauwyck Geert 4u01'03" In Flanders Field marathon 9 september 2018
Geen evenementen